İzmir Yaz Okulu

İzmirin En İyi Yaz Okulu Programı;

Yaz Okulu Program Başlangıç Tarihi: 12 Haziran 2017 Pazartesi

1 dönem 12 Haziran – 30 Haziran

2 dönem 3 Temmuz – 21 Temmuz

3 dönem 24 Temmuz – 11 Ağustos

4 dönem 14 Ağustos 8 Eylül

Yaz Okulu Programın Bitiş Tarihi: 8 Eylül 2017 Cuma ( Bu tarihe kadar yaz okulu kayıtlarımız devam etmektedir )

Yaz Okulu Eğitim Saatlerimiz: Hafta içi her gün 09.00 – 17.00 arasıdır

Yaz Okulu Yaş Grupları: 3 – 7 ve 7 – 12 yaş arası çocuklarımız yaz okulu programımıza katılabilirler.

Yaz Okulu Programın İçeriği: Yüzme, İngilizce Kursu, Rusça Kursu, Matematik, Resim ve Sanat çalışmaları, Eğitsel Oyunlar, Öykü Drama, Sinema, Sokak Oyunları, Yaratım Atölyesi, Kitap Okuma, Jimnastik, Karate, Taekwonda, Aikido, Bale, Çocuk Dansı, Çocuk Yogası, satranç, Yaratıcı Zeka, Ritim ve Müzik Eğitimi, Çocuk Korosu, dinlenme saati gibi etkinliklerden oluşur.

Yaz Okulu Yemek: Diyetisyenlerimiz tarafından kalori ve besin değeri açısından öğrencilerimizin ihtiyacını eksiksiz karşılayacak şekilde oluşturulan programa uygun olarak, deneyimli kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Öğle yemekleri ve ikindi kahvaltıları ücrete dahildir. ( Yemek programlarımız aylık olarak velilerimize dağıtılacaktır )

Yaz Okulu Servis : İzmir’in her semtine servisimiz vardır. Çocuklar evlerinin kapılarından alınıp yine kapılarına bırakılır.

Sağlık : Tesisler içinde gün boyu katip çelebi hastanesinin hastanesinin uzman doktorları sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Havuz başında sürekli cankurtaran görevlidir.

Yaz Okulu Genel Bilgiler :Deha Çocuk Yaz Okulu programı gruplar halinde uygulanır. Yaz Okulu Her dönem kayıt yaptıran öğrencilerden, yaşlarına göre gruplar oluşturulur. Her yaz okulu grubu en fazla 15 öğrenciden oluşur.

Yaz Okulu Eğitmenleri: Deha Çocuk Yaz okulumuzda her branşta alanında uzman Türk ve Yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

Yaz Okulu Genel Bilgiler : Yaz Okulu Kurslarına katılacak öğrenci için spor yapmasına engel olmadığını gösteren sağlık belgesi istenmektedir.

Yaz Okulu Gerekli Malzemeler: Yaz Okulu Öğrencileri, derse gelirken bone, terlik, havlu ve mayolarını yanında getirmelidir.

Yaz okulu eğitim programımızda şubeler arası farklılıklar oluşabilmektedir. Detaylı bilgi ve program için lütfen bize ulaşın